Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Sepcial Promotion

Najdôležitejšou a najvyššou hodnotou vyšetrenia MR v našom zariadení, je možnosť priamo konfrontovať ortopéda - operatéra s laborantom pracujúcim na danom prístroji a s lekárom popisujúcim výsledky vyšetrenia. Táto unikátna spolupráca napomáha k spresneniu výsledkov vyšetrenia a tým k zvýšeniu úspešnosti v liečbe.

Získajte podrobný pohľad do vášho vnútra v rekordne krátkom čase na špecializovanom MR prístroji. Využite nadštandardné služby nášho pracoviska a ešte získajte možnosť konzultácie popisu - výsledku vyšetrenia s našimi odborníkmi.

Najmodernejšie prístroje sa už úzko špecializujú na konkrétny druh vyšetrenia a preto sila magnetického poľa nie je mierou najkvalitnejšieho výsledku vyšetrenia. Najnovší špecializovaný prístroj magnetickej rezonancie je jedinečný svojho druhu v tom, že sa zameriava na zobrazenie meniskov, väzov, chrupaviek, medzistavcových platničiek, ako aj opuchu kostí, zmien svalov, šliach a ostatných mäkkých tkanív.

Naše špecializované zariadenie magnetickej rezonancie umožňuje aj vyšetrenie pacientov po operáciach, prípadne po implantáciach s použitím moderných titanových materiálov.

loading...
Volajte nám+421907722377 (aj SMS)
Píšte náminfo@ortopedickecentrum.sk
Navštívte násNitra a Galanta